Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  bardoun's Rating My Rating
1
Assassins 1995,  R)
Assassins
this movie is great
2
Gladiator 2000,  R)
3
I Am Legend 2007,  PG-13)
I Am Legend
nice nice nice nice......
4
Mission Impossible 2 2000,  PG-13)
5
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000,  PG-13)
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds)
this mvie is great it is full of action.
6
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
7
Fantastic Four 2005,  PG-13)
8
National Treasure: Book of Secrets 2007,  PG)
9
The Incredible Hulk 2008,  PG-13)
10
Kung Fu Panda 2008,  PG)
11
The Mummy Returns 2001,  PG-13)
12
National Treasure 2004,  PG)
13
Mission Impossible 1996,  PG-13)
14
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
15
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
16
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
17
The One 2001,  PG-13)
The One
nice..................................................................
18
Dumb and Dumber 1997,  PG-13)
Dumb and Dumber
good movie...
19
High School Musical 2 2007,  G)
High School Musical 2
nice movie.................................................................................................................................
20
The Forbidden Kingdom 2008,  PG-13)
The Forbidden Kingdom
oh oh what a great mvie
21
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter) 2006,  PG-13)
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter)
great movie and great movments!!!
22
The Lazarus Project 2008,  PG-13)
The Lazarus Project
this is a great movie and the actor paul walker is soo talented\
23
Damage 2010,  R)
24
Sherlock Holmes 2009,  PG-13)
Sherlock Holmes
nice
25
From Paris with Love 2010,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments