My Favorite Movies
gotta love them!
| barbs711's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Patch Adams 1998, PG-13) |
|
| 6 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 7 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 8 |
The Phantom of the Opera 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 10 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 11 |
A Walk to Remember 2002, PG) |











