My Favorite Movies
| Baotosai's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Underworld 2003, R) |
|
| 2 |
Crouching Tiger, Hidden Dragon (Wo hu cang long) 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 4 |
When the Last Sword Is Drawn (Mibu gishi den) 2003, Unrated) |
|
| 5 |
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter) 2006, PG-13) |
|
| 6 |
House of Flying Daggers (Shi mian mai fu) 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Hero 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Samurai X - The Motion Picture (Rurôni Kenshin: Ishin shishi e no Requiem) 2001, Unrated) |
|
| 9 |
Cowboy Bebop - Session 1 2000, Unrated) |
|
| 10 |
Cold Mountain 2003, R) |










