Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  baobung's Rating My Rating
1
Mission: Impossible III 2006,  PG-13)
2
Mission Impossible 1996,  PG-13)
3
Mission Impossible 2 2000,  PG-13)
4
Jackie Chan's Who Am I? (Wo shi shei) (Who Am I?) 1998,  PG-13)
5
Kung Fu Panda 2008,  PG)
6
The Tuxedo 2002,  PG-13)
7
Rush Hour 3 2007,  PG-13)
8
Mr. Nice Guy (Yat goh hiu yan) 1998,  PG-13)
9
Gorgeous (Boh lee chun) 1999,  PG-13)
10
Vampire Effect (Chin gei bin) (The Twins Effect) 2003,  R)
11
Bruce Lee - A Warrior's Journey 2000,  Unrated)
12
Rush Hour 1998,  PG-13)
13
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
14
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
15
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
16
Ocean's Thirteen 2007,  PG-13)
17
Ocean's Twelve 2004,  PG-13)
18
Spy Game 2001,  R)
19
Seven Years in Tibet 1997,  PG-13)
20
Confessions of a Dangerous Mind 2002,  R)
21
Contact 1992,  Unrated)
22
The Odyssey 2012,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments