My Favorite Movies


  1. banister22
  2. Debra

Love every movie I see almost

  banister22's Rating My Rating
1
Heartbreakers 2001,  PG-13)
2
A League of Their Own 1992,  PG)
3
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006,  PG-13)
4
Raising Helen 2004,  PG-13)
5
Bio-Dome 1996,  PG-13)
6
The Patriot 2000,  R)
7
Ultraviolet 2006,  PG-13)
Ultraviolet
Very unique but awesome movie!!!!
8
National Lampoon's Van Wilder (Party Liaison) 2002,  R)
9
Dante's Peak 1997,  PG-13)
10
Crouching Tiger, Hidden Dragon (Wo hu cang long) 2003,  PG-13)
11
Harold & Kumar Go to White Castle 2004,  R)
12
Something's Gotta Give 2003,  PG-13)
13
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
14
Hocus Pocus 1993,  PG)
15
Cars 2006,  G)
16
She's All That 1999,  PG-13)
17
Bend It Like Beckham 2002,  PG-13)
18
Romy and Michele's High School Reunion 1997,  R)
19
RV 2006,  PG)
RV
I saw this movie and it really good but remembering who i saw it with is very sad!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments