My Favorite Movies


  bandfreak100's Rating My Rating
1
The Breakfast Club 1985,  R)
The Breakfast Club
this is such a good movie even though it is old!!
2
Grease 1978,  PG)
3
Date Movie 2006,  PG-13)
4
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
5
Scary Movie 2 2001,  R)
6
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
7
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
Thses movies r stupid but funny just like i said what i like!!:]
8
My Chemical Romance - Things That Make You Go Mmmm! 2006,  Unrated)
My Chemical Romance - Things That Make You Go Mmmm!
Never even know they had this!
9
Green Day - Bullet in a Bible 2005,  Unrated)
Green Day - Bullet in a Bible
i love this moive /concert!!they r such a good band!!i could listen to them all day but i listen to afi all day!!lol!!but they r like by 6 or 7th fav. band!!they r good they have been around for a long time!!

bandfreak<3xx
10
National Treasure 2004,  PG)
National Treasure
THIS MOCIE IS SO GOOD!!IF U HAVED SEEN IT U NEED TO TAKE IT FROM ME IT IS VERY GOOD!!



BANDFREAK<3XX

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments