Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  bananin's Rating My Rating
1
Happy Feet 2006,  PG)
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
4
Thirteen 2002,  R)
5
Thirteen Ghosts (13 Ghosts) 2001,  R)
6
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
Esta super brutal!!!!!!!!!!!!! Si no te gustan las peliculas asi como quiera te va a encantar
7
Finding Nemo 2003,  G)
8
Love Don't Cost a Thing 2003,  PG-13)
9
Sleepover 2004,  PG)
10
Drumline 2002,  PG-13)
11
Bring It On 2000,  PG-13)
12
Planet of the Apes 2001,  PG-13)
13
Holes 2003,  PG)
14
Ace Ventura - When Nature Calls 1995,  PG-13)
15
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
16
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
17
Raise Your Voice 2004,  PG)
18
Saved! 2003,  PG-13)
19
Finding Neverland 2004,  PG)
20
Dude, Where's My Car? 2000,  PG-13)
21
The Lion King 1994,  G)
22
Shaun of the Dead 2004,  R)
23
Honey, I Shrunk the Kids 1989,  PG)
24
Crossroads 2002,  PG-13)
25
Wrong Turn 2003,  R)
26
Matilda 1996,  PG)
27
Eurotrip 2004,  R)
28
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
Es bien linda me encanto, si quieres llorar rentala
29
Step Up 2006,  PG-13)
30
Addams Family Values 1993,  PG-13)
31
The Addams Family 1991,  PG-13)
32
300 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments