My Favorite Movies
| bamelement183's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 2 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 4 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 5 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 6 |
American Pie 5: The Naked Mile 2006, R) |
|
| 7 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Dodgeball - A True Underdog Story 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Gothika 2003, R) |
|
| 11 |
Drop Dead Gorgeous 1999, PG-13) |
|
| 12 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Jeepers Creepers 2 2003, R) |
|
| 14 |
Slap Her... She's French 2002, PG-13) |
|
| 15 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 16 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 17 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 18 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 19 |
Kicking & Screaming 2005, PG) |
|
| 20 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 21 |
The Texas Chainsaw Massacre 2003, R) |
|
| 22 |
Little Nicky 2000, PG-13) |
|
| 23 |
Chicken Little 2005, G) |
|
| 24 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 25 |
Hot Fuzz 2006, R) |
|
| 26 |
Blue Crush 2002, PG-13) |
|
| 27 |
Knocked Up 2007, R) |



























