Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  bambam12920's Rating My Rating
1
Hellboy 2004,  PG-13)
2
Ultraviolet 2006,  PG-13)
3
The Dukes of Hazzard: The Beginning 2007,  R)
4
Alvin and the Chipmunks 2007,  PG)
5
The Pacifier 2005,  PG)
6
Freddy vs. Jason 2003,  R)
7
X2 ,  PG-13)
8
Tremors 2: Aftershocks 1995,  PG-13)
9
Evan Almighty 2007,  PG)
10
Crank 2006,  R)
11
Blade: Trinity 2004,  R)
12
Police Academy 7: Mission to Moscow 1994,  PG)
13
Police Academy 4 - Citizens on Patrol 1987,  PG)
14
Lethal Weapon 4 1998,  R)
15
Dude, Where's My Car? 2000,  PG-13)
16
Police Academy 2 - Their First Assignment 1985,  PG-13)
17
Beavis and Butt-Head Do America 1996,  PG-13)
18
Crocodile Dundee in Los Angeles 2001,  PG)
19
Superman Returns 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments