My Favorite Movies
| baldkokonut1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 2 |
The Ghost and the Darkness 1996, R) |
|
| 3 |
Queen of the Damned 2002, R) |
|
| 4 |
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1999, R) |
|
| 5 |
Elf 2003, PG) |
|
| 6 |
An Inconvenient Truth 2006, PG) |
|
| 7 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 8 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 9 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 10 |
The Other Side Of Heaven 2002, PG) |
|
| 11 |
The Prestige 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Gridiron Gang 2006, PG-13) |
|
| 13 |
The Rundown (Welcome to the Jungle) 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Spanglish 2004, PG-13) |
|
| 15 |
My Super Ex-Girlfriend 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Super Size Me 2003, PG-13) |
|
| 17 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 18 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Rocky Balboa 2006, PG) |
|
| 20 |
Léon (The Professional) 1994, R) |



















