My Favorite Movies


  baldeagle09's Rating My Rating
1
The Notebook 2004,  PG-13)
2
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
3
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
4
Scary Movie 2000,  R)
5
Scary Movie 2 2001,  R)
6
The Sex Movie 2006,  Unrated)
7
The Spongebob Squarepants Movie 2004,  PG)
8
Night of the Living Dead 3D 2006,  R)
9
Night at the Museum 2006,  PG)
10
Lady in the Water 2006,  PG-13)
11
Love & Sex 2000,  R)
12
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
13
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
14
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
15
Doctor Dolittle 1967,  G)
16
Dr. Dolittle 1998,  PG-13)
17
Dr. Dolittle 2 2001,  PG)
Dr. Dolittle 2
weird movie all the time
18
Dr. Dolittle 3 2006,  PG)
Dr. Dolittle 3
The third movie is alariuse
19
Step Up 2006,  PG-13)
20
Stomp! Shout! Scream! 2009,  Unrated)
21
I Killed My Lesbian Wife, Hung Her on a Meat Hook, and Now I Have a Three-Picture Deal at Disney 1993,  Unrated)
22
Now You See Him, Now You Don't 1972,  G)
23
High School Musical 2006,  G)
24
Sky High 2003,  R)
25
Sky High 2005,  PG)
Sky High
its a good movie
26
Ghost Lake 2004,  R)
27
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
Stomp the Yard
I love that movie
28
Scooby-Doo 2002,  PG)
29
Aloha, Scooby-Doo! 2005,  Unrated)
30
Scooby Doo Movie ,  PG)
31
Scooby-Doo 2 - Monsters Unleashed 2004,  PG)
32
What's New Scooby-Doo, Vol. 7 - Ghosts on the Go 2005,  Unrated)
33
Scooby Doo in Where's My Mummy 2005,  Unrated)
34
What's New Scooby-Doo, Vol. 6 - Monster Matinee 2005,  Unrated)
35
What's New Scooby-Doo, Vol. 5 - Sports Spooktacular 2005,  Unrated)
36
What's New Scooby-Doo, Vol. 1 - Space Ape at the Cape 2004,  G)
37
What's New Scooby-Doo, Vol. 3 - Halloween Boos and Clues 2004,  Unrated)
38
What's New Scooby-Doo, Vol. 2 - Safari So Good! 2004,  G)
39
Scooby-Doo and the Legend of the Vampire 2003,  Unrated)
40
Scooby-Doo and the Cyber Chase 2001,  Unrated)
41
Scooby-Doo - Winter Wonderdog 2002,  Unrated)
42
Scooby-Doo and the Alien Invaders 2000,  Unrated)
43
Scooby-Doo and the Loch Ness Monster 2004,  Unrated)
44
Scooby-Doo and the Monster of Mexico 2003,  G)
45
Scooby-Doo's Spookiest Tales 2000,  Unrated)
46
Scooby-Doo's Greatest Mysteries 2004,  Unrated)
47
Scooby-Doo and the Ghoul School 2000,  Unrated)
48
Scooby-Doo on Zombie Island 1998,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments