My Favorite Movies
| baileebut7976's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Weird Science 1985, PG-13) |
|
| 2 |
Sixteen Candles 1984, PG) |
|
| 3 |
Saw 2004, R) |
|
| 4 |
Saw II 2005, R) |
|
| 5 |
Saw III 2006, R) |
|
| 6 |
Major Payne 1995, PG-13) |
|
| 7 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 8 |
Dumb and Dumber 1997, PG-13) |
|
| 9 |
Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Larry the Cable Guy: Health Inspector 2006, PG-13) |
|
| 11 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 12 |
Overboard 1987, PG) |
|
| 13 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 14 |
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999, PG-13) |
|
| 15 |
Sleepover 2004, PG) |
|
| 16 |
Grease 1978, PG) |
|
| 17 |
Grease 2 1982, PG) |
|
| 18 |
Mean Girls 2004, PG-13) |


















