My Favorite Movies


  bahador's Rating My Rating
1
Léon (The Professional) 1994,  R)
2
The Shining 1980,  R)
3
Full Metal Jacket 1987,  R)
4
Lolita 1962,  Unrated)
5
Eyes Wide Shut 1999,  R)
6
Scent of a Woman 1992,  R)
7
Serpico 1973,  R)
8
Malena 2000,  R)
9
The Lives of Others 2006,  R)
10
Dumb and Dumber 1997,  PG-13)
11
Before Sunrise 1995,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments