My Favorite Movies


  bagirato's Rating My Rating
1
Face/Off 1997,  R)
Face/Off
Nicolas in this film is a very sexual!
2
City of Angels 1998,  PG-13)
City of Angels
When I see this film, i always to cry.
3
Saw 2004,  R)
4
Hostel 2006,  R)
Hostel
This movies very terrible! It`s strike
5
The Family Man 2000,  PG-13)
6
Just My Luck 2006,  PG-13)
Just My Luck
SUPER!!!!!!!!!!!!!!
7
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000,  PG-13)
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds)
I love him! :)
8
Next 2007,  PG-13)
Next
Very-very-very interesting!
9
Life Is Beautiful (La Vita è bella) 1997,  PG-13)
Life Is Beautiful (La Vita è bella)
I love this movie!
This movie about Infinite love of the daddy, about love, about life.

This movie is beautiful!
10
Moulin Rouge! 2001,  PG-13)
11
Gladiator 2000,  R)
12
Cold Mountain 2003,  R)
Cold Mountain
When I looked this film I cried some times.
This movie about womans, how they To go through war, how they To wait favourite.
13
Bridget Jones's Diary 2001,  R)
Bridget Jones's Diary
I love to see it!
14
The Butterfly Effect 2004,  R)
15
Captain Corelli's Mandolin 2001,  R)
16
Ghost Rider 2007,  PG-13)
Ghost Rider
I like this film. Nicolas played is more tremendous.
17
Just Like Heaven 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments