My Favorite Movies
my movie mania
| baffman10's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Inside Man 2006, R) |
|
| 2 |
Training Day 2001, R) |
|
| 3 |
American Gangster 2007, R) |
|
| 4 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 5 |
Troy 2004, R) |
|
| 6 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 7 |
Maid in Manhattan 2002, PG-13) |
|
| 8 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 9 |
You Don't Mess with the Zohan 2008, PG-13) |
|
| 10 |
Black Knight 2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Bone Collector 1999, R) |
|
| 12 |
Mo' Better Blues 1990, R) |
|
| 13 |
Malcolm X 1992, PG) |
|
| 14 |
The Hurricane 1999, R) |
|
| 15 |
Out of Time 2003, PG-13) |














