Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  badgirlLeanne's Rating My Rating
1
The Ring Two 2005,  PG-13)
2
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
3
You Got Served 2004,  PG-13)
4
One Missed Call 2007,  PG-13)
5
American Wedding 2003,  R)
6
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
7
Shrek the Third 2007,  PG)
8
Mean Girls 2004,  PG-13)
9
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
10
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
11
8 Mile 2002,  R)
12
Pretty Woman 1990,  R)
13
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
14
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
15
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
16
The Ring 2002,  PG-13)
17
War of the Worlds 2005,  PG-13)
18
Shrek 2 2004,  PG)
19
American Pie 1999,  R)
20
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
21
The Covenant 2006,  PG-13)
22
Honey 2003,  PG-13)
23
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
24
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
25
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
26
300 2007,  R)
27
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
28
Forrest Gump 1994,  PG-13)
29
Grease 1978,  PG)
30
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
31
Back to the Future 1985,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments