My Favorite Movies
| Badgerman666's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Halloween 1978, R) |
|
| 2 |
Halloween H2O 1998, R) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Monster House 2006, PG) |
|
| 6 |
Valentine 2001, R) |
|
| 7 |
Scream 1996, R) |
|
| 8 |
The Blair Witch Project 1999, R) |
|
| 9 |
Book of Shadows - Blair Witch 2 2013, R) |
|
| 10 |
Phone (Pon) 2002, R) |










