Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  baddawg94's Rating My Rating
1
Days of Thunder 1990,  PG-13)
2
Thunder in Paradise 1993,  PG)
3
Thunder in Paradise II 1994,  PG)
4
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
6
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
7
Rebel Without a Cause 1955,  PG-13)
8
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006,  PG-13)
9
The Longest Yard 2005,  PG-13)
10
ECW One Night Stand (2006) 2006,  Unrated)
11
WWE Armageddon (2006) 2006,  Unrated)
12
WWE No Mercy (2005) 2005,  Unrated)
13
WWE - Eve of Destruction 2002,  Unrated)
14
WWE - The Ladder Match 2007,  Unrated)
15
WWE: D-Generation-X 2006,  Unrated)
16
The Monday Night War: WWE Raw vs. WCW Nitro 2004,  Unrated)
17
WWE: The Rise & Fall of ECW ,  Unrated)
18
WWE: Trish Stratus - 100% Stratusfaction 2003,  Unrated)
19
Cars 2006,  G)
20
Larry the Cable Guy: Health Inspector 2006,  PG-13)
21
Larry The Cable Guy - Git-R-Done 2004,  Unrated)
22
Larry the Cable Guy: Morning Constitutions 2007,  Unrated)
23
Blue Collar Comedy Tour: The Movie 2003,  PG-13)
24
Mater and the Ghostlight 2006,  Unrated)
25
Blue Collar Comedy Tour: One for the Road 2006,  Unrated)
26
Delta Farce 2007,  PG-13)
27
The Benchwarmers 2006,  PG-13)
28
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
29
The Marine 2006,  PG-13)
30
WrestleMania 22 2006,  Unrated)
31
WWF Rock Bottom: In Your House 1998,  Unrated)
32
WrestleMania X-Seven 2001,  Unrated)
33
The Condemned 2007,  R)
34
See No Evil 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments