My Favorite Movies


  1. badboybc
  2. Rob

some of my favorites

  badboybc's Rating My Rating
1
Wrong Turn 2003,  R)
2
Johnny Mnemonic 1995,  R)
3
Seven (Se7en) 1995,  R)
4
Reservoir Dogs 1992,  R)
5
Scarface 1983,  R)
6
Mad Max 1979,  R)
7
Garfield - The Movie 2004,  PG)
8
Tombstone 1993,  R)
9
The Terminator 1984,  R)
10
The Dukes of Hazzard 2005,  PG-13)
11
Pink Floyd - The Wall 1982,  R)
12
American History X 1998,  R)
13
Taxi Driver 1976,  R)
14
Hannibal Rising 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments