Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  badboy7539's Rating My Rating
1
King Kong 2005,  PG-13)
2
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
3
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
4
E.T. The Extra-Terrestrial 1982,  PG)
5
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
6
Hitch 2005,  PG-13)
7
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
8
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
9
Wedding Crashers 2005,  R)
10
Saw II 2005,  R)
11
The Longest Yard 2005,  PG-13)
12
War of the Worlds 2005,  PG-13)
13
Spider-Man 2002,  PG-13)
14
Rocky 1976,  PG)
15
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
16
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
17
American Pie 1999,  R)
18
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
19
Shrek 2 2004,  PG)
20
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
21
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
22
The Ring 2002,  PG-13)
23
WWE: The Rise & Fall of ECW ,  Unrated)
24
The Car 1977,  R)
25
Can't Buy Me Love 1987,  PG-13)
Can't Buy Me Love
good
26
Superman II 1981,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments