My Favorite Movies


  bacteria100's Rating My Rating
1
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
2
The Land Before Time 1988,  G)
3
Conspiracy Theory 1997,  R)
4
La Guagua aérea (Air Bus) 1995,  Unrated)
5
Shrek 2001,  PG)
6
Shrek the Third 2007,  PG)
7
Shrek 2 2004,  PG)
8
Back to the Future 1985,  PG)
9
Back to the Future Part III 1990,  PG)
10
Back to the Future Part II 1989,  PG)
11
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
12
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
13
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
14
Carlito's Way: Rise to Power 2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments