My Favorite Movies
| bacardi69's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Cheech & Chong's Next Movie 1980, R) |
|
| 2 |
Grandma's Boy 2006, R) |
|
| 3 |
Half Baked 1998, R) |
|
| 4 |
Fear and Loathing in Las Vegas 1998, R) |
|
| 5 |
Dazed and Confused 1993, R) |
|
| 6 |
Harold & Kumar Go to White Castle 2004, R) |
|
| 7 |
Blow 2001, R) |
|
| 8 |
American Gangster 2007, R) |
|
| 9 |
Superbad 2007, R) |
|
| 10 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 11 |
Super Troopers 2002, R) |
|
| 12 |
Out Cold 2001, PG-13) |
|
| 13 |
Grind 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Beerfest 2006, R) |
|
| 15 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 16 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 18 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 19 |
The Girl Next Door 2004, R) |
|
| 20 |
Waiting 2005, R) |
|
| 21 |
Eurotrip 2004, R) |
|
| 22 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 23 |
The Punisher 2004, R) |
|
| 24 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 25 |
Old School 2003, R) |

























