My Favorite Movies


  Bacardi107's Rating My Rating
1
Blood Diamond 2006,  R)
2
Breakfast at Tiffany's 1961,  PG)
3
Casino Royale 2006,  PG-13)
4
The Bourne Supremacy 2004,  PG-13)
5
Chicago 2002,  PG-13)
6
Eurotrip 2004,  R)
7
Fight Club 1999,  R)
8
Lucky Number Slevin 2006,  R)
9
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
I loved this movie and recommend it to everyone
10
Snatch 2001,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments