Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  BABYZHONI88's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
2
Coach Carter 2005,  PG-13)
3
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
Stomp the Yard
LOVE IT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4
8 Mile 2002,  R)
5
School of Rock 2003,  PG-13)
6
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
7
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
8
White Chicks 2004,  PG-13)
9
There's Something About Mary 1998,  R)
10
Sin City 2005,  R)
Sin City
WEIRD
11
The Matrix 1999,  R)
12
The Longest Yard 2005,  PG-13)
13
Shrek 2 2004,  PG)
14
War of the Worlds 2005,  PG-13)
15
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
16
King Kong 2005,  PG-13)
17
Scary Movie 2000,  R)
18
Mean Girls 2004,  PG-13)
19
Hitch 2005,  PG-13)
20
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
21
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
22
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
23
Gladiator 2000,  R)
24
Pretty Woman 1990,  R)
25
Love Actually 2003,  R)
26
A Cinderella Story 2004,  PG)
27
The Ring 2002,  PG-13)
28
Wedding Crashers 2005,  R)
29
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
30
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
31
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments