Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  babyyd's Rating My Rating
1
Twilight 2008,  PG-13)
2
Camp Rock 2008,  G)
3
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
4
Bring It On: In It to Win It 2007,  PG-13)
5
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)
6
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader 2010,  PG)
7
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008,  PG)
8
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
9
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
10
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
11
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
12
The Challenge 2003,  G)
13
New York Minute 2004,  PG)
14
Passport To Paris 1999,  G)
15
Winning London 2001,  G)
16
Holiday in the Sun 2001,  G)
17
Our Lips Are Sealed 2001,  G)
18
Flightplan 2005,  PG-13)
19
Zathura 2005,  PG)
20
Scooby-Doo 2002,  PG)
21
Scooby-Doo 2 - Monsters Unleashed 2004,  PG)
22
The Cheetah Girls 2003,  Unrated)
23
The Cheetah Girls 2 2006,  G)
24
The Cheetah Girls: One World 2008,  Unrated)
25
The Spiderwick Chronicles 2008,  PG)
26
High School Musical 2006,  G)
27
High School Musical 2 2007,  G)
28
High School Musical 3: Senior Year 2008,  G)
29
Step Up 2006,  PG-13)
30
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour 2008,  G)
31
The Suite Life of Zack & Cody: Lip Synchin' in the Rain 2008,  Unrated)
32
The Suite Life on Deck ,  Unrated)
33
The Dark Knight 2008,  PG-13)
34
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
35
Step Up 2 the Streets 2008,  PG-13)
36
He's Just Not That Into You 2009,  PG-13)
37
Another Cinderella Story 2008,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments