My Favorite Movies
Give list a short description
| babywhitti's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 3 |
Beauty And The Beast - Belle's Magical World 2003, G) |
|
| 4 |
Beauty and the Beast - The Enchanted Christmas 1998, G) |
|
| 5 |
Mansfield Park 2007, Unrated) |
|
| 6 |
Sleeping Beauty 1959, G) |
|
| 7 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 8 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 9 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 10 |
Romeo + Juliet 1996, PG-13) |
|
| 11 |
Northanger Abbey 2007, Unrated) |
|
| 12 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 13 |
Beauty and the Beast 1986, G) |
|
| 14 |
Beauty and the Beast 1992, G) |
|
| 15 |
Black Beauty 1994, G) |















