Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  babysue90's Rating My Rating
1
Bring It On 2000,  PG-13)
Bring It On
it's really good
2
Bring It On Again 2004,  PG-13)
Bring It On Again
i like this movie
3
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
Bring It On: All or Nothing
i think it will be good movie
4
Home Alone 1990,  PG)
Home Alone
it's funny
5
Home Alone 2: Lost in New York 1992,  PG)
Home Alone 2: Lost in New York
i like it
6
Home Alone 3 1997,  PG)
Home Alone 3
it's funny aswell
7
Home Alone 4 2002,  Unrated)
Home Alone 4
really funny
8
Legally Blonde 2001,  PG-13)
Legally Blonde
it's a good movie
9
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003,  PG-13)
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde
i like this movie
10
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
good movie
11
Scary Movie 2 2001,  R)
Scary Movie 2
it a good movie aswell
12
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
Scary Movie 3
good movie
13
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
really good
14
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
it's a good movie
15
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
i like this movie
16
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
Cheaper by the Dozen
it's funny
17
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
Cheaper by the Dozen 2
i haven't seen it but i want 2 see it
18
Grease 1978,  PG)
Grease
i like it
19
Grease 2 1982,  PG)
Grease 2
it's good
20
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
it's cool
21
High School Musical 2 2007,  G)
22
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
good movie
23
High School Musical 3: Senior Year 2008,  G)
24
Alvin and the Chipmunks 2007,  PG)
Alvin and the Chipmunks
i like it
25
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
26
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
The Fast and the Furious
i love this movie
27
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
i love this movie
28
Fast & Furious 2009,  PG-13)
Fast & Furious
i so want 2 see this movie??
29
Raise Your Voice 2004,  PG)
Raise Your Voice
i really want 2 see this movie?
30
Material Girls 2006,  PG)
Material Girls
i so want 2 see this movie aswell??
31
The Perfect Man 2005,  PG)
The Perfect Man
i want 2 see this one 2
32
Just My Luck 2006,  PG-13)
Just My Luck
i love this movie???
33
Freaky Friday 2003,  PG)
Freaky Friday
it's funny
34
Camp Rock 2008,  G)
Camp Rock
i so want 2 see it???
35
The Game Plan 2007,  PG)
The Game Plan
i love this movie??
36
The Pacifier 2005,  PG)
The Pacifier
i love this movie
37
Daddy Day Care 2003,  PG)
Daddy Day Care
it's funny
38
Daddy Day Camp 2007,  PG)
Daddy Day Camp
i want 2 see it
39
Big Daddy 1999,  PG-13)
Big Daddy
i love this movie
40
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
41
Billy Madison 1995,  PG-13)
42
Kindergarten Cop 1990,  PG-13)
Kindergarten Cop
i like it
43
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
Big Momma's House 2
it's funny
44
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
it's funny
45
I Now Pronounce You Chuck and Larry 2007,  PG-13)
I Now Pronounce You Chuck and Larry
i like it

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments