My Favorite Movies
| babysamsoom's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Saw II 2005, R) |
|
| 2 |
Léon (The Professional) 1994, R) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 5 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 6 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 7 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 11 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 12 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 13 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Camp Rock 2008, G) |
|
| 15 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |
|
| 16 |
High School Musical 2 2007, G) |

















babysamsoom posted 3 years ago
i like them..