My Favorite Movies
| babyrican's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 2 |
When a Stranger Calls 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 4 |
Saw II 2005, R) |
|
| 5 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 6 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 7 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 8 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 9 |
You Got Served 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Hot Chick 2002, PG-13) |
|
| 11 |
Jeepers Creepers 2 2003, R) |
|
| 12 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 13 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 14 |
40 Days and 40 Nights 2002, R) |
|
| 15 |
Thirteen Ghosts (13 Ghosts) 2001, R) |
|
| 16 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 17 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 18 |
Never Been Kissed 1999, PG-13) |
|
| 19 |
Hocus Pocus 1993, PG) |



















