Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. babypopi8
  2. mia

Give list a short description

  babypopi8's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
2
The Incredibles 2004,  PG)
The Incredibles
nice
3
A Cinderella Story 2004,  PG)
4
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
5
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
i really love this movie
6
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
I looovvveee this movie
7
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
8
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
nice too
9
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
Bruce Almighty
is a nice film
10
Wedding Crashers 2005,  R)
Wedding Crashers
coollllllllllllllll
11
Shrek 2001,  PG)
Shrek
funny
12
Mean Girls 2004,  PG-13)
13
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
best among allllllllllllllllllll
14
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
of the hook
15
Batman Begins 2005,  PG-13)
Batman Begins
extremly cooolllllllllllllllllll
16
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
sssooo romantic to have a date evrey day
17
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
WOW
18
College Road Trip 2008,  G)
College Road Trip
ttttooo mmmmuuuucccchhhh....
19
Twilight 2008,  PG-13)
20
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)
21
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. babypopi8
    babypopi8 posted 4 years ago

    this movies are off the hook