My Favorite Movies
LOve Stories
| babynorkris29's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Somewhere in Time 1980, PG) |
|
| 2 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Autumn in New York 2000, PG-13) |
|
| 4 |
Sweet November 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 6 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 7 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Shall We Dance 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 10 |
Cars 2006, G) |
|
| 11 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 12 |
Bicentennial Man 1999, PG) |
|
| 13 |
Romeo + Juliet 1996, PG-13) |













