My Favorite Movies
| babykelly21's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Longest Yard 1974, R) |
|
| 4 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |
|
| 5 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 6 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 7 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 8 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 10 |
You Got Served 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Gridiron Gang 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 13 |
Barbershop 2002, PG-13) |
|
| 14 |
Barbershop 2 - Back in Business 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 16 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 17 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 18 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 19 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 20 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 21 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 22 |
American Pie 1999, R) |
|
| 23 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 24 |
American Pie 5: The Naked Mile 2006, R) |
|
| 25 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |

























