My Favorite Movies
Pirates of the Caribbean: curse of the black pearl
Pirates of the Caribbean: dead mans chest these are amazin :D
Braveheart, Greenmile, Armageddon these are my sad movies that i watch wen i'm feelin down
Shes all that, save the last dance, 10 things i hate about you these are my feel good movies i love watchin
all the lethal weapon movies, all the die hard movies, all the x-men movies,
oceans 11, topgun and anyfin with colin Farrell in it :P
| BabyItsYou's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 4 |
She's All That 1999, PG-13) |
|
| 5 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 6 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 7 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 8 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 9 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 10 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |










