Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  babygurlix81's Rating My Rating
1
The Pursuit of Happyness 2006,  PG-13)
2
Hitman 2007,  R)
3
The Hangover 2009,  R)
The Hangover
a very funny movie.... thing really go crazy when ur w/ ur friends..
4
The Ugly Truth 2009,  R)
5
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
6
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
7
He's Just Not That Into You 2009,  PG-13)
8
The Transporter 2002,  PG-13)
9
Transporter 2 2005,  PG-13)
10
Transporter 3 2008,  PG-13)
11
Crank 2006,  R)
12
Crank 2: High Voltage 2009,  R)
13
Fools Rush In 1997,  PG-13)
14
Fast & Furious 2009,  PG-13)
15
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
16
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
17
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
18
A Man Apart 2006,  R)
19
The Italian Job 2003,  PG-13)
20
Four Brothers 2005,  R)
21
Three Kings 1999,  R)
22
The Bank Job 2008,  R)
23
Confessions of a Shopaholic 2009,  PG)
24
The Proposal 2009,  PG-13)
25
I Love You, Man 2009,  R)
26
Seven Pounds 2008,  PG-13)
27
Hitch 2005,  PG-13)
28
X-Men Origins - Wolverine 2009,  PG-13)
29
The Notebook 2004,  PG-13)
30
My Fake Fiancé 2009,  Unrated)
31
The Pacifier 2005,  PG)
32
Mean Girls 2004,  PG-13)
33
Music and Lyrics 2007,  PG-13)
34
Two Weeks Notice 2002,  PG-13)
35
Bridget Jones's Diary 2001,  R)
36
Bridget Jones - The Edge of Reason 2004,  R)
37
You've Got Mail 1998,  PG)
38
Just Married 2003,  PG-13)
39
What Happens in Vegas 2008,  PG-13)
40
My Best Friend's Girl 2008,  R)
41
The Wedding Planner 2001,  PG-13)
42
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
43
Ocean's Twelve 2004,  PG-13)
44
Ocean's Thirteen 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments