My Favorite Movies
| babygurl950's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Basic Instinct 2 2006, R) |
|
| 3 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 4 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 5 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 7 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 8 |
Constantine 2005, R) |
|
| 9 |
My Big Fat Greek Wedding 2002, PG) |
|
| 10 |
Die Another Day 2002, PG-13) |
|
| 11 |
DOA: Dead or Alive 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |













