My Favorite Movies
| babygurl263's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 3 |
Sin City 2005, R) |
|
| 4 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 6 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 9 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 10 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 12 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 13 |
The New World 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Robin Hood: Prince of Thieves 1991, PG-13) |
|
| 15 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 16 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
















