My Favorite Movies
| babygirlickha's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
You Got Served 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Dreamgirls 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 8 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Freedom Writers 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 11 |
Getting Played 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Diary of a Mad Black Woman 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Ella Enchanted 2004, PG) |
|
| 14 |
Stone Reader 2002, PG-13) |
|
| 15 |
Death Trance 2005, R) |
|
| 16 |
The Sisters 2005, R) |
|
| 17 |
Love Me, Love My Money , Unrated) |
|
| 18 |
Drift 2001, Unrated) |
|
| 19 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 20 |
Unfaithful 2002, R) |
|
| 21 |
Drumline 2002, PG-13) |
|
| 22 |
Love Don't Cost a Thing 2003, PG-13) |
|
| 23 |
Don't Look Now 1973, R) |
|
| 24 |
Big Girls Don't Cry... They Get Even 1992, PG) |
























