My Favorite Movies
| BabyGirl337's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
House of Wax 2005, R) |
|
| 3 |
Jack Frost 1979, Unrated) |
|
| 4 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 5 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 6 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 7 |
The Hills Have Eyes 2 2007, R) |
|
| 8 |
Odd Girl Out 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Flicka 2006, PG) |
|
| 10 |
Charlotte's Web 2006, G) |
|
| 11 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 12 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 14 |
The Messengers 2007, PG-13) |
|
| 15 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 16 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 17 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 18 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 19 |
The Wicker Man 2006, PG-13) |
|
| 20 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 21 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 22 |
Saw 2004, R) |
|
| 23 |
Saw II 2005, R) |
|
| 24 |
Saw III 2006, R) |
|
| 25 |
I Know What You Did Last Summer 1997, R) |
|
| 26 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 27 |
Man of the Year 2006, PG) |
|
| 28 |
Step Up 2006, PG-13) |




























