Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  babygirl3214's Rating My Rating
1
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
sooo goodd.buut so sad =(
2
Save the Last Dance 2 2006,  PG-13)
Save the Last Dance 2
it lokks kinda borring but i wanna see it =P
3
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006,  R)
4
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
<33333333
5
Blood In, Blood Out (Bound by Honor) 1993,  R)
Blood In, Blood Out (Bound by Honor)
fav' movie =] =] =]
6
Jump In! 2007,  Unrated)
7
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
8
White Chicks 2004,  PG-13)
9
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
10
Finding Nemo 2003,  G)
11
Sleepover 2004,  PG)
12
Rocky 1976,  PG)
13
Rocky Balboa 2006,  PG)
14
Rocky: The Rebel 2005,  Unrated)
15
Rocky V 1990,  PG-13)
16
Rocky III 1982,  PG)
17
Rocky II 1979,  PG)
18
Rocky IV 1985,  PG)
19
Like Mike 2002,  PG)
20
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
ilovedismovie<3
21
Freedom Writers 2007,  PG-13)
22
Alpha Dog 2006,  R)
Alpha Dog
ILOVE dIS MOIVE MANGG IS SO FRIGGEN AWSOME <33 BUT ITZ SAD ION THE END..I CRIED =(

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments