My Favorite Movies
| babygirl13881's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 2 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 3 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 5 |
Grease 1978, PG) |
|
| 6 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 8 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 9 |
300 2007, R) |
|
| 10 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 11 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Click 2006, PG-13) |












