Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  babyfireflym's Rating My Rating
1
The Sisterhood of the Traveling Pants 2005,  PG)
The Sisterhood of the Traveling Pants
best movie for girls of all ages
2
Hope Floats 1998,  PG-13)
3
Grease 1978,  PG)
4
Footloose 1984,  PG)
5
A Walk to Remember 2002,  PG)
6
Forrest Gump 1994,  PG-13)
7
Memoirs of a Geisha 2005,  PG-13)
8
Shanghai Knights 2003,  PG-13)
9
She's the Man 2006,  PG-13)
10
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
11
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
12
City of Angels 1998,  PG-13)
13
Tuck Everlasting 2002,  PG)
Tuck Everlasting
fav big time
14
Blade 1998,  R)
15
Blade: Trinity 2004,  R)
16
Blade II 2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments