Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  babydoll69141's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
3
Benny & Joon 1993,  PG)
4
50 First Dates 2004,  PG-13)
5
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005,  Unrated)
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo!
i love naruto
6
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004,  Unrated)
7
You Got Served 2004,  PG-13)
8
Freddy Got Fingered 2001,  R)
9
Stuck On You 2003,  PG-13)
10
A Cinderella Story 2004,  PG)
11
Ever After: A Cinderella Story 1998,  PG-13)
12
Cinderella 1950,  G)
13
Fantastic Four 2005,  PG-13)
14
Taxi 2004,  PG-13)
15
Happily N'ever After 2006,  PG)
16
The Grudge 2 2006,  PG-13)
17
The Grudge 2004,  PG-13)
18
The Ring 2002,  PG-13)
19
The Ring Two 2005,  PG-13)
20
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments