My Favorite Movies


  babydiva17's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
this movie was off the chain if you know what i mean
2
Devil's Playground 2002,  Unrated)
3
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
4
The Parent Trap 1961,  G)
5
The Ring Two 2005,  PG-13)
6
Friday 1995,  R)
7
Freaky Friday 2003,  PG)
8
Next Friday 2000,  R)
9
Friday After Next 2002,  R)
10
The Color Purple 1985,  PG-13)
11
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
love this movie it made me cry
12
My Louisiana Sky 2001,  PG)
13
Take the Lead 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments