My Favorite Movies
| babychee's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
21 Grams 2003, R) |
|
| 2 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 3 |
The General's Daughter 1999, R) |
|
| 4 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 5 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Center Stage 2000, PG-13) |
|
| 7 |
Twelve Monkeys (12 Monkeys) 1995, R) |
|
| 8 |
A League of Their Own 1992, PG) |
|
| 9 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 10 |
Castaway 1986, R) |
|
| 11 |
Inventing the Abbotts 1997, R) |
|
| 12 |
The Guardian 2006, PG-13) |











