My Favorite Movies
| babyblue20's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 2 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 3 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 4 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Epic Movie 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 7 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 8 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Boo 2004, R) |
|
| 11 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 12 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 13 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 15 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 16 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 17 |
Dreamgirls 2006, PG-13) |

















