Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  babybitch2004's Rating My Rating
1
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
i luv dis film iz the best eva!
2
The Perfect Man 2005,  PG)
3
Raise Your Voice 2004,  PG)
4
The Princess Diaries 2001,  G)
5
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
6
The Lizzie McGuire Movie 2003,  PG)
7
Freaky Friday 2003,  PG)
8
Sleeping Beauty 1959,  G)
9
Over the Hedge 2006,  PG)
10
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
11
Bend It Like Beckham 2002,  PG-13)
12
Little Nicky 2000,  PG-13)
13
Hitch 2005,  PG-13)
14
Dodgeball - A True Underdog Story 2004,  PG-13)
15
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
16
Bridget Jones's Diary 2001,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments