My Favorite Movies
| babybear998's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Flicka 2006, PG) |
|
| 7 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 8 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 9 |
Liar Liar 1997, PG-13) |
|
| 10 |
Dreamgirls 2006, PG-13) |
|
| 11 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 12 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 13 |
The Emperor's New Groove 2000, G) |
|
| 14 |
Lilo & Stitch 2003, G) |
|
| 15 |
Free Willy 1993, PG) |
|
| 16 |
Flipper 1996, PG) |
|
| 17 |
The Amazing Panda Adventure 1995, PG) |
|
| 18 |
Free Willy 2: The Adventure Home 1995, PG) |
|
| 19 |
The Pink Panther 2006, PG) |
|
| 20 |
Dr. Seuss' How the Grinch Stole Christmas 2001, PG) |




















