Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  BabiiChica's Rating My Rating
1
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
This was such a good movie.
2
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
Spider-Man 3
Harry is so hot so is Peter when he is emo and Harry when he is nice and doesn't remember anything!!!
3
Music and Lyrics 2007,  PG-13)
Music and Lyrics
It was such a funny and good love movie.
4
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
So funny! :)
5
Shrek the Third 2007,  PG)
Shrek the Third
This was a really good movie too. It wasn't as funny as the first two though but it was really good.
6
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
I own the movie. It is so good.
7
Spider-Man 2002,  PG-13)
Spider-Man
I love spiderman movies.
8
Freddy vs. Jason 2003,  R)
Freddy vs. Jason
I need to see the rest of it.
9
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
I liked this movie.
10
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
11
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
I loved this movie.
12
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
IT is a very sad movie!
13
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
This was a very good movie.
14
Zoom 2006,  PG)
Zoom
I loved this show.I also like the superpowers.It was so awsome.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments