My Favorite Movies


  babes391's Rating My Rating
1
High School Musical 2006,  G)
2
High School Musical 2 2007,  G)
High School Musical 2
cool!!!!!!!!
3
High School Musical 3: Senior Year 2008,  G)
4
Zenon: Z3 2004,  Unrated)
5
Zenon: The Zequel 2001,  Unrated)
6
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch 2005,  PG)
7
Lilo & Stitch 2003,  G)
8
Stitch! The Movie 2003,  G)
9
Leroy & Stitch 2006,  G)
10
The Princess Diaries 2001,  G)
11
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
12
Comic Book Diaries ,  Unrated)
13
The Zombie Diaries 2006,  R)
14
Barbie Diaries 2006,  Unrated)
15
Ice Princess 2005,  G)
16
The Swan Princess 1994,  G)
17
The Princess Blade 2002,  R)
18
The Princess Bride 1987,  PG)
19
The Ice Princess (Die Eisprinzessin) 1995,  Unrated)
20
Princess Diana: The Uncrowned Queen 2001,  Unrated)
21
Princess of Thieves 2001,  Unrated)
22
The Little Princess 1939,  G)
23
Barbie as the Island Princess 2007,  Unrated)
24
Orora gongju (Princess Aurora) 2005,  Unrated)
25
Barbie Fairytopia Mermadia ,  Unrated)
26
Barbie and the Magic of Pegasus 3-D 2005,  Unrated)
27
Barbie - Fairytopia 2005,  G)
28
Barbie As The Princess and the Pauper 2004,  Unrated)
29
Barbie in The Nutcracker 2001,  Unrated)
30
Barbie as Rapunzel 2002,  Unrated)
31
Barbie of Swan Lake 2003,  G)
32
Barbie in the 12 Dancing Princesses 2006,  Unrated)
33
Barbie Fairytopia: Mermaidia 2006,  G)
34
Barbie Nation: An Unauthorized Tour 1998,  Unrated)
35
The Shrimp on the Barbie (The Boyfriend from Hell) 1990,  PG-13)
36
Brats: Our Journey Home 2005,  Unrated)
37
Pokemon 3: The Movie 2001,  G)
38
Pokémon 4Ever 2002,  G)
39
Pokemon Heroes 2003,  G)
40
Pokemon - Destiny Deoxys 2005,  Unrated)
41
Pokemon - Mewtwo Returns 1997,  Unrated)
42
Pokemon - The Movie 2000 2000,  G)
43
Pokemon the First Movie - Mewtwo vs. Mew 1999,  G)
44
Pokemon - Jirachi Wish Maker 2004,  Unrated)
45
Pokemon: Lucario and the Mystery of Mew 2006,  Unrated)
46
Pokemon Ranger and the Temple of the Sea 2006,  Unrated)
47
That's So Suite Life of Hannah Montana 2007,  G)
48
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour 2008,  G)
49
Hannah and Her Sisters 1986,  PG-13)
50
Sugar & Spice 2001,  PG-13)
51
Totally Spies - First Secret Missions 2001,  Unrated)
52
Totally Spies - The Getaway 2001,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments