Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  babegal1's Rating My Rating
1
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
best movie in da world
2
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
sooo luv it its jst as gud as happy feet but its kinda kwler cause it has hell sic cars......n luvn da race's i jst LOVE it i soo want 2 buy it but i need some more money tehe should stop butin cloths
3
The Country Bears 2002,  G)
The Country Bears
hell kwl.......luv the music ain't normaly my type but its hell kwl......i own it :P
4
Honey 2003,  PG-13)
Honey
best ever sooooooo luv it luv it luv it luv it luv it tehe well ya get da point i luuuuuuuuuv it
5
Stick It 2006,  PG)
Stick It
best ever hav it on dvd
6
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006,  PG-13)
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby
haha second best movie ever "i wanna go fast".....i sooo wanna go fast
7
You Got Served 2004,  PG-13)
You Got Served
OMG i luuuuv it...its hell kwl
8
Dazed and Confused 1993,  R)
Dazed and Confused
best ever lol slater man rock on lol
9
Peter Pan 2003,  PG)
10
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
love it
11
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
Stomp the Yard
its kelios. sad how his bro dies
12
Flicka 2006,  PG)
Flicka
its a nice little movie...i like it
13
The Wild 2006,  G)
The Wild
its soooo funny........go the koala.........soo ain't for little kids...lol
14
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
funny as hell
15
What a Girl Wants 2003,  PG)
16
The Dukes of Hazzard 2005,  PG-13)
The Dukes of Hazzard
lol its a pretty kwl movie. luv how there just randomly crazy
17
Bra Boys 2007,  R)
Bra Boys
it's a hell kwl doc thing....normaly i hate docs but this ones really kwl

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments